ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Lohusa Takımları 

Doğum sonrasında kadınların giyindikleri farklı tasarım ve renklerde bulunan lohusa takımları bulunmaktadır. Bu takımlar kumaş olarak ince kumaşlardan imal edilmiş üzerinde sabahlık şeklinde bir giysisi bulunan ürünlerdir. Farklı ve birçok renkte seçeneklerde satışa sunulmaktadır. Beyaz, krem, yavruağzı, mor olarak renklerde satışa sunulabilmektedir.  Lohusa olan kadınların en fazla tercih ettiği ürünler olarak ifade edilmektedir. Lohusa takımları son zamanlarda en fazla tercih edilen ve çok şık şekilde olan ürünlerdir. Aynı zamanda kafa bandı ile birlikte satışa sunulan ürünlerdir.

Lohusa Takımları Fiyatları

Lohusa takımlarının farklı model ve kumaşlar ile üretildiğini söyleyebiliriz. Bu nedenle farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Lohusa takımları fiyatları, model ve tasarım olarak farklı fiyatlara sahiptir. Örnek olarak kumaş farklılıkları fiyatlarda belirleyici durumlardır. Bunun yanı sıra fırfırlı ya da dantelli olarak satışa sunulan ürünler fiyat farklılıklarını ortaya çıkarabilmektedir. Çok farklı ve tarz olarak sunulan lohusa takımları renk seçenekleri olarak da geniş seçeneklere sahiptir. Bu nedenle her tarza uygun olan seçeneği bulabilmeniz mümkündür.

Lohusa Takımları Modelleri

Model olarak lohusa takımlarının farklı tür ve modelleri bulunmaktadır. Örnek olarak dantelli ya da kipürlü olarak sunulan takımların yanı sıra dantelsiz ve sade olarak sunulan takımlarda vardır. Kışlık olan takımlar üstünde hırkası ile birlikte sunulmaktadır. Yazlık olanlar ise kısa kollu olarak satışa sunulmaktadır. Lohusa takımları modelleri, kafa bantlarının takıma uygun olarak sunulduğu ve farklı renk modelleri ile alabileceğiniz ürünler olarak ifade edilebilir. Bu takımlar elbise şeklinde de olabilmektedir. Tercihe göre gecelik şeklindeki takımlar ya da pijama takımı şeklindeki takımlar şeklinde seçim sağlanabilir.

Lohusa Takımları Kalitesi 

Kalite olarak lohusa takımları farklı değerde kalite seçeneklerine ayrılmaktadır. Kalite durumlarını ise kumaşların ne denli kaliteli olup olmadığı etkilemektedir. Lohusa takımları kalitesi olarak en kaliteli ve değerli olan kumaşlardan imal edilmiş, yakmayan ve rahat olan kumaşlar ile satışa sunulmaktadır. Aynı zamanda piyasada bulunan fiyatların aksine indirimli ve kampanyalı olarak fiyatlar ile ürünleri satın alabilmeniz mümkündür. Alınan ürünler kaliteli olacağı için uzun süreli kullanım sağlanabilmektedir.


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR