₺172,38 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
₺172,38 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
₺229,89 KDV Dahil
₺249,90 KDV Dahil
₺229,89 KDV Dahil
₺249,90 KDV Dahil
1

Vücut Çorabı

Vücut çorabı, dikişsiz makine örmesi şeklinde imal edilen, fantazi grubu ürün modelleri arasında yer alan, günlük kullanımdan farklı olarak vücudu saran tek parça şeklinde, baştan çıkarıcı ve seksi iç çamaşırlarındandır.

Vücut çorabı, fantazi amaçlı cinsellik için kullanılan bir üründür. Özellikle erkekler tarafından baştan çıkarıcı olarak görülen bu ürün, kadınlar açısından da partnerini mutlu etmek adına tercih edilmektedir. En çok tercih edilen renkler arasında siyah başta olmak üzere, kırmızı, krem ve beyaz renkleri rağbet görmektedir.

  

Vücut Çorabı Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Vücut çorabı seçerken ilk önce bedene dikkat etmek önemli bir husustur. Çünkü vücut çorabını bedeninize göre  seçmediğiniz takdirde özel gününüzde üzerinize giydiğinizde görsel olarak hoş durmayacağı için hayal kırıklığı yaşanabilir. Tabi bu ürünlerin beden yönünden bir avantajı vardır; standart olarak satılan vücut çorapları S bedenden başlayıp XL ve de L bedene kadar esneklik gösterir. Esnek kumaştan üretildiklerinden dolayı kadınların beden ölçüleri ne olursa olsun, kadınlar bu sayede bedenlerinde sevmedikleri hatları kamufle edebiliyorlar. Kadınların kilo fazlalığını kapatan ürün bu açıdan kadınlara avantaj sağlamaktadır. Bu sebeple vücut çorabı, beden problemlerinin  en az yaşandığı fantezi giyim ürünüdür, diyebiliriz.

 

  

Vücut Çorabı Nasıl Yıkanmalıdır?


Vücut çorabı da diğer tekstil ürünleri gibi yıkama talimatlarıyla birlikte satışa sunulmaktadır. Hassas ürün olduğundan elde yıkanmalı veya 30 dereceyi aşmayan çamaşır makinası sıcaklığında deterjansız bir şekilde temizliği yapılabilir.

  

Vücut Çorabı Modelleri

 

Bacaklar da dâhil olmak üzere  bütün vücudu kaplayan çeşitli vücut çorabı modelleri vardır. Kimi kadınlar daha kapalı ve tüm vücudu saran model tercih ederken, kimisi de daha açık olanı tercih edebiliyor. Vücut çorabının esas önemli tarafı özel bölgesinin açık olmasıdır. Böylelikle partnerinizle birlikteyken vücut çorabını çıkarmayabilirsiniz.

Dantel vücut çorabı, file vücut çorabı, sırt dekolteli, uzun kollu, özel bölge dekolteli, göğüs dekolteli gibi daha birçok modelde ve siyah, kırmızı, beyaz, pembe ve yeşil renklerinde ürünler mevcuttur.

  

Vücut Çorabı Fiyatları

Modelden modele değişiklik gösteren vücut çoraplarını uygun fiyatlar ve birbirinden farklı, çekici ve seksi modellerini www.nightlight.com.tr web sitemizden temin edebilirsiniz. Farklı görüş ve önerileriniz için de bizimle mail veya telefon yoluyla iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR