₺279,90 KDV Dahil
₺499,90 KDV Dahil
₺310,38 KDV Dahil
₺349,90 KDV Dahil
₺333,38 KDV Dahil
₺349,90 KDV Dahil
₺287,38 KDV Dahil
₺299,90 KDV Dahil
₺229,89 KDV Dahil
₺249,90 KDV Dahil
₺229,89 KDV Dahil
₺249,90 KDV Dahil
₺356,38 KDV Dahil
₺369,90 KDV Dahil
₺344,89 KDV Dahil
₺349,90 KDV Dahil
₺344,89 KDV Dahil
₺349,90 KDV Dahil
₺310,38 KDV Dahil
₺349,90 KDV Dahil
₺349,90 KDV Dahil
₺399,90 KDV Dahil
₺321,89 KDV Dahil
₺349,90 KDV Dahil
₺254,90 KDV Dahil
₺499,90 KDV Dahil
₺349,90 KDV Dahil
₺449,90 KDV Dahil
1

Fantezi Jartiyer Takımı


Estetik görünümü ve seksiliği bir adım öne taşıyan jartiyer takımı, fantezi iç giyimin en iddialı ürünlerindendir.

Çorapları tutan elastik bant ve şerit anlamına gelen jartiyer kelimesi Fransızcadan dilimize geçmiştir.

Jartiyer, henüz dişiliğin sergilenmediği dönemlerde ilk olarak Fransız mühendis ve mimar olan Gustave Eiffel (Eyfel Kulesi'nin tasarımcısı) tarafından karısının ağrıyan bacağı için  icat edilmiştir. Jartiyerin başlama hikayesi, Gustave Eiffel'in , karısının ağrıyan bacağı için beline bağladığı bir kuşakla başlamıştır ve kuşağı çoraba tutturmak için düğmeler tasarlanmasıyla son bulmuştur. 

Bir dönem kadın iç çamaşırlarının minimuma inmeye başlamıştı. Geçici bir şekilde gerileme yaşayan fetişizm için modacılar ve üreticiler geçmişten ilham alarak bu yönde çalışmalar yapmaya karar verdiler.

Dantelli iç çamaşırları ile bunları süsleyen jartiyerin askılar daha nazik hale getirilerek kadınları çekiciliğini arttırıp, bütün yapan bir parça haline gelmiştir.

Fantezi Jartiyer takımı genellikle özel gecelerde tercih edilse de gündelik hayatta da rahat kullanımından dolayı jartiyer çorabı tercih edilebiliyor.


Fantazi Jartiyer Takımı Modelleri


Fantazi iç giyim favorilerinden olan fantazi jartiyer takımı modelleri ile özel gecelerinizde iç gıdıklayıcı ve seksi bir görünüme sahip olacaksınız.

Geniş ürün yelpazesine sahip olan bu kategorimizde moda trendlerine uygun birçok jartiyer takımı modelleri yer almaktadır.

Dantelli kumaşlardan şifon kumaşlara, saten kumaşlardan pamuklu kumaşlara kadar birçok yapıda zevkinize göre seksi jartiyer takımı bulabilirsiniz.

Seksapalite ve estetik olguyu bir adım daha öne taşıyan bu çok özel tasarımlar sayesinde partneriniz ile harika bir gün geçirme şansına sahip olacaksınız.

Jartiyer takımı seçerken beden konusuna dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Buna dikkat edilmediği takdirde özellikle göğüs bölgesinde tercih edilmeyen, pek estetik durmayan bir görüntü ile karşılaşabilirsiniz.

Renkler konusunda birçok alternatif ile birlikte beden konusunda da her bedende fantazi jartiyer modelleri bulunmaktadır.


Fantazi Jartiyer Takımı Kullanımı Nasıl Olmalıdır?


Fantazi jartiyer takımı kullanımı, genellikle en çok merak edilen sorulardan bir tanesidir. Jartiyer takımında "stripe" adı verilen bir detay ile çoraplarınızı rahat bir şekilde tutturabilirsiniz. İki adet ön taraf ve iki adet arka tarafta olmak üzere toplamda 4 adet bulunuyor ve bu da kullanımı daha kolay hale getiriyor.

Bu tutturma işlemini yaptıktan sonra bağları daha gergin bir duruma getirmeye çalışın. Böylelikle çorapların daha gevşek bir durumda olmasını engeller ve daha estetik bir görüntü sağlamış olursunuz.

Jartiyeri giyerken kadınların en çok zorlandığı nokta çorapların giyildiği zamanlar olabiliyor ancak klipslerden yardım alındığında daha pratik şekilde takımlarınızı giyebilirsiniz.


Fantazi Jartiyer Fiyatları

 

Fantazi jartiyer takımı fiyatları, ürünün niteliğine, markasına, kumaşına göre farklılık göstermektedir. Ayrıca Nightlight web sitemizde siz değerli müşterilerimiz için dönem dönem çeşitli kampanya ve indirimler de sunmaktayız. İstediğiniz marka veya modeli böylelikle daha uygun fiyatlarda satın alma olanağına sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR