Deri iç Giyim

Deri iç giyim vücudu şekillendiren ve toparlayan bir üründür. Çoğu zaman kadınlar tarafından kullanılan işç çamaşırlar birkaç neden ince ve fit görünmeye yardımcı olur. Hem bel, hem de kalça bölgesi için üretilen deri iç giyim ürünleri de daha seksi ve fit görünmek isteyenler için hazırlanıyor. Özel zamanlar için, düğün için ya da günlük yaşantıda kolayca kullanılabilecek bu ürünler, basit giyip çıkarılacak şekilde üretiliyor. 

Deri iç çamaşırları kalça ve bel bölgesinin düzgünleşmesine yardımcı oluyor ve istediğiniz çekici görünüme ulaşmanıza yardımcı oluyor. Çizmelerle beraber  daha estetik bir görünüme sahip olmak mümkün. 

Deri iç Giyim Fiyatları

Piyasadaki pek çok iç giyim markasından daha ılımlı ve ekonomik fiyatlara sahip olan nightlight ürünleri yıllarca kullanıma uygun şekilde üretiliyor. Ayrıca taksitli şekilde satın alma alternatifi de bulunuyor. Deri iç giyim tek parça, çift parça, karın, basen, sütyen, tayt gibi şekillerde de üretiliyor. Tamamı da oldukça uygun rakamlarla satışta. 

Deri İç Giyim Modelleri

Deri iç giyim yalnızca bel bölgeniz için hazırlandığı gibi, tam vücut, kalça, popo bölgesi için de üretilmektedir. Üstelik sıradan, düz sade iç çamaşırlarını unutabilirsiniz. Çünkü bu ürünler deri ayrıntıları sayesinde hem fit, hem de şık olmanızı sağlıyor. Ayrıca suni deriden üretilmeleri sayesinde dilenen şekilde kolayca yıkanabiliyor. Özellikle kadınlar siyah kıyafetlerinin altındaki deri iç çamaşırlarından faydalanabilir. Ancak bu ürünler hem fantezi giyim görevi görüyor, hem de giydiğiniz kıyafetin altından belli olmuyor, potluk yaratmıyor. 

Deri İç Giyim Kalitesi

Külot ve sütyen şeklinde üretilen deri iç giyim tüm vücut tiplerine özel hazırlanıyor. Ayrıca deri jartiyerlerin olmazsa olması  rengi olan siyah bu ürünlerde kullanılıyor. Striptiz şeklinde hazırlanan köşelerde de beyaz, ten ve siyah renkler de kullanılıyor. Karın ve kalça bölgelerinizi daha çekici hale getirmenize yardımcı oluyor. Fantezi iç giyim olarak özel üretilen deri iç giyim belin daha önde ve oyuntulu görünmesini sağlıyor. Üstelik bu ürünler suni deriden üretiliyor. Fantezi bir korse isterseniz kalça bilgesi açık bırakılan, daha estetik ve cesur modellere göz gezdirebilirsiniz. 


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR