ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Çorap 

Çoraplar, yaz ya da kış fark etmeksizin giyilen ayak giysileri olarak ifade edilebilir. Çorap, ayağı tutan ve ayakkabının tahriş etmemesi adına ayağa giyilen giysilerdir. Çoraplar yazlık olarak ya da kışlık olarak tercih edilebilir. Tercihlere uygun olarak farklı çeşitlerde çorapları bulabilmeniz mümkündür. Örnek olarak kısa ayakkabı çorap ya da uzun kışlık çoraplar ya da tarz olarak farklı tarzlarda giyilen çorap türleri bulunmaktadır. Desenli, desensiz, düz olarak farklı modellerde çoraplar bulunmaktadır. Hatta her zevke uygun olan çorapları bulabilmeniz mümkündür.

Çorap Fiyatları

Fiyat olarak çoraplar farklı türlere ayrıldığı için farklı fiyat aralıklarında tercih edilmektedir. Çoraplar yaz ya da kışlık olarak satın alınabileceği gibi stil olarak farklı tarzlarda da satın alınabilir. Çorap fiyatları tercih edilen çorabın model ve tarzına göre fiyat aralıklarına ayrılmaktadır. İstenilen model ve kalınlıktaki çorap modellerini bütçenize uygun olarak bulabilmeniz mümkündür. Ayrıca uygun ödeme koşulları indirimli ve kampanyalı olarak fiyatlarla çorapları satın alabilmeniz mümkündür diyebiliriz. Çoraplar günlük hayatımızın olmazsa olmaz giysileri arasındadır.

Çorap Modelleri

Model olarak çoraplar farklı tür ve modellerde satışa sunulabilmektedir. Çorap modelleri, kışlık modeller, yazlık modeller, ayakkabı çoraplar, kalın çoraplar, havlu çoraplar gibi farklı tür ve modellere ayrılmaktadır. 

Alınmak istenen çorap türleri istenilen tarz ve kalitede bulunacağı gibi her zevke uygun olarak desenli modeller ya da desensiz olarak düz modeller şeklinde satışa sunulmaktadır. Bu nedenle çorap modellerini kıyafetinize ya da tarzınıza uygun olarak seçebilirsiniz. Özellikle bayanların uzun külotlu çorap olarak seçtikleri çoraplar desenli ya da desensiz veya düz, opak ve kalın olarak türlere ayrılabilmektedir.

Çorap Kalitesi

Çorapların kaliteleri çok önemlidir. Çünkü hemen yırtılabilen ya da aşınabilen ürünlerdir. Çorap kalitesi olarak en kaliteli çorap kumaşları ile ürünleri bulabilmeniz mümkündür. Çorapları uzun süreli kullanım sağlayabilmeniz böylelikle mümkün olacaktır. Kalitenin yanı sıra en rahat olan çorap türlerini de bulabilmeniz mümkündür. Özellikle çorap ve çorap ürünlerinde kalite çok önemlidir. Bu önem külotlu çorap ya da ten çoraplarda daha önemlidir. Çünkü çabuk yırtılan veya kaçan ürünlerdir.


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR