NIGHTLIGHT TEKSTİL

KURULUŞ

Şirketimiz 1998 yılında perakende sektöründe 20 m2 dükkan ile başlayıp o günden bugüne çizgisinden kalitesinden misyonundan vazgeçmeyerek sosyal sorumluluk ilkesi gereğince toplum yararını gözetmekte ve ilk günkü heyecanıyla ve sıcaklığı ile güçlü bir şekilde müşterilerine hizmet vererek bugüne ulaşmıştır. 

MİSYON

Her geçen gün bir yeniliğin ortaya çıktığı tekstil sektöründe gelişmeyi ve büyümeyi kendine hedef edinen tecrübeli kadrosu ve istikrarlı adımları ile kendinden emin ilerlemektedir. ''Kalite her zaman güven, güven daima kaliteli bir müşteri potansiyeli demektir''.  bu süreç doğrultusunda Türkiye geneli farklı illerde 15  mağaza ve internet üzerinden toptan ve perakende satışlarını yükselterek güçlü bir şekilde ilerlemektedir.

Müşterilerimize, çalışanlarımıza ülkemize değer ve kaynak yaratan örnek bir kuruluş olmaktır. Uluslararası rekabet koşullarında, artı değer yaratmayı vazife bilen, kaynaklarını maksimum etkinlikte kullanan, en iyi ve kalite hizmeti veren, güvenilir ve itibarlı bir şirket olarak sektördeki varlığımızı sürdürmek hedeflenen misyonumuzdur.

VİZYONUMUZ

Daima yeni, kaliteli ve güvenilir bir firma olarak herkese istediği ürünü en iyi şekilde, en iyi şartlarda ve en kısa zamanda gizlilik ve titizlikle siz değerli müşterilerimize ulaşımını sağlamaktır.

 Hedefimiz Türkiye genelinde maksimum perakende adı altında Nightlight olarak markalaşmanın vermiş olduğu gurur ile her ilde şube sayısını artırarak Türkiye'nin her noktasında satış mağazasını açmayı hedeflemektedir. Türkiye dışında da bir çok ülke ile ithalat ve ihracat yapmakta olan şirketimiz gelişmekte olan tekstil karşısında en iyi ürünü en uygun fiyata tedarik ederek siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır. 

E-Ticaret ve toptan perakende alanında iç giyim sektöründe hizmet veren çeşitli illerde bulunan öncü firmalara ürün tedariğinde bulunmaktayız.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR