1

Korse 

Korseler kadınlar tarafından kurtarıcı olarak görülmektedir. Korse farklı türlerde kadınlara sunulmaktadır.  Fazla kilolu olan kadınların daha düz ve zayıf görünebilmeleri adına tercih edilen korseler, farklı modeller ile kullanılmaktadır. 

Düğüne giderken, özel davetlerde ya da günlük hayatta fazla kiloların toplanabilmesi adına korseler kullanılmaktadır. Bu nedenle kadınların çok sık kullandığı ürünler olarak ifade edilebilir. Kullanım sağlanan bu ürünleri tekli olarak ya da komple göğüsten başlayıp dize kadar olan modeller ile bulabilmeniz mümkündür.

Korse Fiyatları

Fiyatlar korseler için farklı fiyatları barındırmaktadır. Korse fiyatları, ürünlerin modellerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Uzun korse ya da kısa korse fiyatları farklı şekilde fiyatlar ile sunulmaktadır. 

Popo kaldırıcı korse külotlar ya da uzun paça olarak modellerin fiyat aralıkları farklılaşabilmektedir. Bunun yanı sıra ise boxer korse olarak da modeller fiyatlar şeklinde değişkenlik göstermektedir. Uygun ödeme koşulları ve indirimli, kampanyalı olan fiyatlar ile satın alabilmeniz mümkündür. Bütün ürünlerin indirimli olarak satın alınabilmesi mümkündür diyebiliriz. İstenilen ürünler zevke göre alınabilir ve aynı zamanda fiyatlar ise bütçeyi sarsmayacak şekilde sunulmaktadır.

Korse Modelleri

Korselerin farklı modeller ile sunulduğunu söylemek mümkün olacaktır. Öncelikle, korse modelleri, çıtçıtlı modeller, tam boy boxer modeller, dikişsiz bel korse, toparlayıcı boxer modeller, kalın askılı olarak slip modeller olarak farklı türde modeller bulunmaktadır. Kalça ya da belde fazlalığı olan kişiler için farklı modellerde korse türleri bulunmaktadır. Örnek olarak kalça fazlalığı olan kişilerin yalnızca bura için toparlayıcı olan ürünler kullanacakları modeller mevcuttur.  Bunun yanı sıra ise bele özel olarak da sunulan modeller vardır.

Korse Kaliteleri

Korselerin kaliteli olması çok önemlidir. Çünkü toparlayıcı olarak bu ürünler kullanılmaktadır. Toparlayıcıların ise yırtılmadan ve yıpranmadan kullanılması sağlanmalıdır.  Korse kaliteleri, en kaliteli korse kumaşları ile imalatı sağlanmaktadır. Bu nedenle uzun süreli kullanıma müsaittir. Kalitesiz olarak kullanım sağlanan korseler, yumuşayabilir ve aynı zamanda ise tam anlamıyla sizleri toparlamayabilir. Bu nedenle kaliteli olan korseleri tercih edebilirsiniz. Sizleri yarı yolda bırakmayacak ve uzun süreli kullanım sağlamanıza da yardımcı olacaktır diyebiliriz.


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR