₺399,90 KDV Dahil
₺659,90 KDV Dahil
₺275,88 KDV Dahil
₺309,90 KDV Dahil
₺264,39 KDV Dahil
₺279,90 KDV Dahil
₺264,39 KDV Dahil
₺299,90 KDV Dahil
1

Bayan Gecelik 

Gecelikler, geceleri giyilen elbiseli ya da takım şeklinde olabilen ürünlerdir. Gecelik, olarak farklı tür ve modellerde ürünler bulabilmeniz mümkündür. Gecelikler, saten olarak ya da penye kumaşlardan tasarlanmış olan ürünler olabilmektedir. Aynı zamanda fantezi severler için dantelli olarak ve gipürlü olarak satışa sunulan gecelik türleri bulunmaktadır. 

Saten geceliklerde fantezi olarak satışa sunulan ürünlerdir. Aynı zamanda şeffaf ve transparan olarak tercih edenler içinde farklı renk ve modeller de seçenekleri bulabilmeniz mümkündür. Gecelikler kullanım amaçlarına göre seçilebilmektedir. 

Bayan Gecelik Fiyatları

Fiyat olarak gecelikler farklı tasarım ve modellere sahip olduğu için farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Gecelik fiyatları, ürünlerin kumaş ve tasarımlarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Fiyat aralıkları ürünlerin tarzlarına göre değişebileceği gibi kullanıcıların tercihlerine göre de farklı fiyat aralıklarına sahip olmaktadır. Fiyat aralıkları ürünlerin özelliklerine göre de değişmektedir. Piyasa fiyatlarına göre indirimli ve uygun fiyatlar ile satışa sunulan gecelikler aynı zamanda kaliteli olarak en kaliteli kumaşlar ile imal edilmektedir. İndirimli ve kampanyalı ürünleri uygun ödeme garantisi ile satın alabilmeniz mümkündür.

Bayan Gecelik Modelleri

Model olarak farklı model ve seçeneklerdi gecelik modelleri bulabilmeniz mümkündür. Gipürlü ya da dantelli olarak seçeneklerin olabileceği gibi sade olarak satışa sunulan modeller de bulunmaktadır. Sade modeller, renk olarak tek renk ve aynı zamanda baskılı olarak da satışa sunulan türleri bulunmaktadır.  Aşırı transparan ve dekolteli olarak sunulan seçeneklerin farklı renk ve tasarımları bulunmaktadır. Bu nedenle istenilen zevke uygun olarak gecelik ürünlerinizi bulabilmeniz mümkündür. Alınacak ürünler aynı zamanda en farklı modeller ile karşınıza çıkmaktadır.

Bayan Gecelik Kalitesi

Her üründe olduğu gibi gecelik ürünlerinde de kalite çok önemlidir. Özellikle fantezi olarak satışa sunulan geceliklerin kaliteli olması önemli bir durumdur. Gecelik kalitesi kumaşların kaliteli olarak üretilmesine göre farklılık göstermektedir. En kaliteli ve piyasa üzerindeki en farklı gecelikleri bulabilmeniz mümkündür. Uygun ödeme koşulları ve aynı zamanda indirimli ve kampanyalı fiyatlar ile uzun süreli kullanımları kaliteli gecelik seçenekleri ile sağlayabilirsiniz. Kaliteli ürünler olduğu için uzun süreli olarak kullanım sağlanabilen ürünlerdir.


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR