₺399,90 KDV Dahil
₺659,90 KDV Dahil
₺275,88 KDV Dahil
₺309,90 KDV Dahil
₺264,39 KDV Dahil
₺279,90 KDV Dahil
₺264,39 KDV Dahil
₺299,90 KDV Dahil
1

Saten Gecelik 

Saten şekilde satışa sunulan ürünler, farklı türde modeller ile zevkinize sunulmaktadır. Saten olarak satılan ürünler ikili takım olarak ya da tekli şekilde gecelik şeklinde satışa sunulan ürünlerdir. Saten gecelik olarak farklı tür ve modeller bulunmaktadır. Bu ürünler, transparan olarak desenli şekilde satışa sunulabilmektedir. Aynı zamanda ise farklı renkleri de kapsamaktadır. Saten gecelik, şeklinde alınan ürünler bütün kadınlar tarafından çok sık kullanılan ve alınan ürünlerdir. En şık ve farklı modellerin olduğu ürünleri bulabilmeniz mümkündür.

Saten Gecelik Fiyatları

Saten gecelikler farklı modellerde sunulduğu için farklı fiyat aralıklarına ayrılmaktadır. Saten gecelik fiyatları model değişkenliklerine göre farklılaşabilmektedir. Aynı zamanda ürünün desenli olup olmaması durumu ve kumaşın farklılaşabilmesi durumuna göre de fiyat farklılıkları meydana gelmektedir. Uygun ödeme koşulları indirimli ve kampanyalı olarak sunulan fiyatlar ile bu ürünleri alabilmeniz mümkündür. 

Aynı zamanda sizlerin bu yöndeki seçimleri de fiyatlarda belirleyici olarak karşınıza çıkacaktır. Saten olarak alınan ürünler hem şık hem de zevkinize en uygun olarak sunulan ürünlerdir. En fazla tercih edilen ve uzun süreli kullanım sağlanabilen türlerdir.

Saten Gecelik Modelleri

Model olarak farklı model seçenekleri ile saten gecelik modelleri bulunmaktadır. öncelikle, desenli olarak ya da transparan olarak sunulan modellerin yanı sıra farklı renk seçenekleri ile de sunulan ürünlerdir. En kaliteli kumaşlardan imalatı sağlanan saten gecelik modelleri aynı zamanda zevke göre modeli sizlere sunarak memnun kalmanızı sağlayacaktır. Desenli ya da dantelli olarak sunulan modeller de bulunmaktadır. Çok aşırı transparan severler için bu şekilde modeller de bulunmaktadır. Modelleri tercihlerinize göre en kaliteli seçenekler ile satın alabilmeniz mümkündür.

Saten Gecelik Kalitesi 

Saten kumaş olarak en kaliteli şekilde satışa sunulan kumaşlar ile imalatı sağlanan ürünler olarak ifade edilebilir. Saten gecelik kalitesi olarak kumaş ve gipür kalitesi en fazla olan ürünleri bulabilmeniz mümkündür. Ayrıca kalite durumu yüksek olduğu için bu nedenle tercih edilme sebebi yüksektir. İstenilen türde ürünü kaliteli olarak almanız mümkündür. Bunun yanı sıra ise kaliteli olan ürünlerden dolayı uzun süreli olarak kullanım sağlayabilmeniz de mümkündür.


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR