Sabahlık 

Sabahlıklar her kadının sabahları gecelik ya da pijamaların üstüne giydiği kıyafetlerdir. Farklı tasarım ve modelde sabahlıklar bulunmaktadır. Sabahlık olarak saten sabahlıklar ya da desenli olarak sabahlıklar bulunmaktadır. İstenilen modelde olan sabahlıkları zevke göre satın alabilmek mümkündür. Çünkü desenli ya da düz olarak sunulan sabahlık modelleri ya da uzun olarak sunulan modeller de bulunmaktadır. Sabahlık olarak alınan ürünler gelin adaylarının da sık bir şekilde çeyizlerine koymak adına aldığı ürünler arasında yerini almaktadır. 

Sabahlık Fiyatları

Fiyat olarak farklı modeller bulunduğu için model değişkenliklerine göre fiyatlara ayrılabilmektedir. Sabahlık fiyatları ürünlerin model ve tasarımlarına göre fiyat değişkenlikleri gösterebilmektedir. Gipürlü ya da dantelli olarak satılan modeller, fiyat aralıklarını etkileyecektir. İstenilen zevke uygun olarak fiyat aralıklarına sahip olan ürünleri alabilmek mümkündür. Sabahlıkların, desenli ya da desensiz kumaşlardan yapılması da fiyatları etkilemektedir. Uygun ödeme koşulları ile bu ürünleri satın alabilirsiniz. Aynı zamanda ise indirimli ve kampanyalı olarak fiyatlardan yararlanarak ürünleri satın alabilmeniz de mümkündür. 

Sabahlık Modelleri

Model olarak farklı tasarım ve modellerde üretilen ürünler olarak ifade edilebilir. Öncelikle, sabahlık modelleri, spor modeller ya da saten olarak sunulan klasik modeller şeklinde satışa sunulmaktadır. Klasik modellerden hoşlananlar için saten ve şık olan modeller tercih edilebilir. Aynı zamanda gipür ya da dantelli olarak satışa sunulan ürünlerde bulunmaktadır. Bu şekilde de alınabilecek ürünler modeller arasında yerini almaktadır. Tercih ve zevklere uygun olarak istenilen kumaş ve tasarımda sabahlık modelleri bulunmaktadır. Zevke uygun olarak kendinize en uygun modeli seçebilirsiniz. 

Sabahlık Kalitesi

Her sabah kalktığınızda üzerinize aldığınız bir kıyafet olan sabahlıklar, kaliteli olarak kumaşlardan imal edilmelidir. Çünkü her sabah giyilen bir kıyafet olduğu için aşınmaması ya da yıpranmaması gerekmektedir. Sabahlık kalitesi olarak kumaş türlerinin çok kaliteli olması gerekmektedir. Saten ya da gipürlü olarak üretim sağlanan modeller en kaliteli kumaşlar ile imal edilmektedir. Bu nedenle ise çok fazla tercih sebebi olmaktadır. İstenilen tür ve çeşitteki ürünleri zevke uygun olarak satın alabilmeniz mümkündür. Bu ürünlerin sizleri yarı yolda bırakmayacağını da söylemek isteriz. 


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR