1

Pijama Takımları

Pijama takımları, daha rahat ve konforlu bir uyku için tercih edilen gece giyim ürünlerinden biridir. Uyku sırasında daha rahat şekilde hareket etmek amacıyla daha esnek ve pamuklu kumaşlardan üretilmektedir. Mevsimine göre yazlık veya kışlık olarak üretilen pijama takımları, birbirinden farklı tasarımlar ile satışa sunulur. Elbette pijama takımı satın alırken dikkat edilmesi gereken bir nokta da pijamanın üretildiği kumaşın cinsidir. Eğer öncelikle rahatlığınıza önem veriyorsanız pamuklu kumaşlardan üretilen bayan pijama takımı, önceliğiniz şıklık ise saten kumaşlardan üretilen bayan pijama takımı tercih edilmelidir.


Pijama Modelleri

Kadınlara yönelik üretilen pijama modelleri çeşitliliği oldukça fazladır. Bayan pijama modelleri arasında sezonuna göre yazlık, kışlık veya mevsimlik olarak seçenekleri mevcuttur. Kumaş cinsine göre penye, saten, polar, pelüş, kadife gibi seçenekleri bulunmakla birlikte modeline göre de 3'lü veya 4'lü olacak şekilde uzun veya kısa kollu, sabahlıklı, taytlı veya şortlu pijama takımları olacak şekilde birçok alternatifi kadınların beğenisine sunulmuştur. Ayrıca renk ve desenlerine göre de çeşitli düz renklerin yanı sıra renkli modeller, klasik, düz modeller, geometrik şekilli, çizgili, çiçek veya hayvan figürlü olacak şekilde de birçok alternatifi vardır. Büyük beden pijama takımları için modellerimizi de rahat bir şekilde temin ederek Nightlight web sitemizde bulabilirsiniz. Kadınlar bu çeşitli alternatifler sayesinde beğeni ve tercihlerine göre gece şıklıklarını tamamlayabilmektedirler.


Pijama Fiyatları

Sizler için özel olarak üretilip, satışa sunulan Nightlight web sitemizde tercih ettiğiniz modele, marka veya niteliğe göre pijama fiyatları değişiklik gösterir. Her bütçeye göre pijama takımları ve büyük beden pijama takımları sitemizde bulunmaktadır. Ayrıca web sitemizde siz müşterilerimize özel olarak sunduğumuz çeşitli kampanya ve indirimler de mevcuttur. Bu sayede çeşitli dönemlerde o çok beğendiğiniz pijama takımlarına daha uygun fiyatlarda sahip olabileceksiniz.  Renk, baskı, kumaş türü, model olarak seçtiğiniz ürünü hemen sepetinize ekleyip, kendinize uygun ödeme seçeneklerinden birini seçerek pijama takımlarını satın alabilirsiniz. Ayrıca çeşitli öneri ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz size her konuda yardımcı olacaklardır. 


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR