ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Külot

Külotlar farklı tasarımlar ile satışa sunulabilen ürünlerdir. Öncelikle özellikle kadınlar tarafından farklı model ve tasarımlar ile alınan ürünler olarak ifade edebiliriz. Külot olarak öncelikle fantezi külotlar ya da normal günlük giyilen külot türleri bulunmaktadır. Öncelikle, dantelli olarak ya da normal külot kumaşı ile desenli, desensiz, gipürlü gipürsüz, tüllü ya da tülsüz olarak satışa sunulabilen ürünler diyebiliriz.  Bunun yanı sıra tanga olarak ya da string olarak da bulunan külot türleri bulunmaktadır. Özellikle kadınlar külot türlerini kendilerine uygun olarak seçmektedirler.

Külot Fiyatları

Külotlar kullanım amaçlarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Özellikle fantezi külot ya da normal günlük külot olarak tercih edilen külotlar farklı fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadır. Külot fiyatları uygun ödeme koşulları ile satışa sunulabilen ürünlerdir. Ürünlerin kumaşları ya da tasarımları fiyatlarda belirleyici olarak rol oynamaktadır. Külot fiyatları olarak uygun ödeme koşulları ve indirimli fiyatlar ile külotlara sahip olabilmeniz mümkündür.

Külot Modelleri

Model olarak farklı tasarım, renk ve modellerde külot modelleri bulunmaktadır. Külotların modelleri fiyatta belirleyici olabilirken modellerin belirli olan renk ya da desende değişkenlik gösterebilmektedir. Aynı zamanda farklı renkler ve tasarımlar olarak transparan ya da tüllü modeller bulunmaktadır.

Özellikle fantezi olarak bikini bölgesinin açık olduğu modeller kadınlar tarafından çok sık tercih edilen modeller arasında yerini almaktadır. Sizi olduğunuzdan daha ateşli gösterecek olan modelleri renk seçenekleri ile bulabilmeniz mümkündür. Çünkü istenilen düz model ya da fantezi model külotları bulabileceğinizi söyleyebiliriz.

Külot Kaliteleri

Külotların en kaliteli ve iyi kumaşlarla yapıldığını söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra külotlarda önemli olan durumlardan biri de gipürlü olan modellerde gipürün kalitesidir. Külot kaliteleri olarak en kaliteli dantel ve gipürlerden üretildiğini söyleyebiliriz. Çoğu fantezi külot ise çok küçük olsa da kaliteli olarak üretilen türler olarak ifade edilebilir. Bunun yanı sıra ise kalitesinin güvenilirliği uzun süreli kullanımlardan fark edilebilmektedir. Külotlar genellikle az kumaş kullanılarak yapılan ürünlerdir. Bu nedenle ise kumaşların kaliteli olması çok önemlidir. Özellikle fantezi ürünlerinde bu durum çok önemlidir diyebiliriz.


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR