ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Body-Suite

Bayanlara özel olarak sunulan body suite modeller, transparan ve dekolteli olarak sunulabilen modeller olarak farklılaşabilmektedir.  Bu ürünler, dekolteli olarak ya da düz model olarak satışa sunulabilmektedir. Düz modeller günlük kullanımlar için oldukça sık kullanılan türlerdir. transparan modeller ise fantezi severlerin kullanım sağlayabileceği ürünlerdir. Body suite ürünleri mayoya benzer olan ürünlerin kimisinin göbek kısmı transparan kimisinin ise bikini bölgesi transparandır. Bunun yanı sıra farklı modeller ile de satışa sunulmaktadır. Farklı modelleri ise kullanım amaçlarınıza göre belirleyebilirisiniz.

Body-Suite Fiyatları

Fiyat aralıkları belli başlı durumlara göre değişkenlik gösterebilmektedir. Örnek olarak, body suite fiyatları tasarım ve modele göre fiyat farklılıklarını oluşturmaktadır. Fiyatların aynı zamanda kullanım amaçlarına göre de değiştiğini söyleyebiliriz.  Fiyatların uygun şekilde olduğunu ve bu ürünleri ise uygun ödeme koşulları ile satın alabileceğinizi belirtmek isteriz. Dekolteli modeller olarak ya da düz modeller olarak fiyat aralıkları değişkenlik göstermektedir. Aynı zamanda ise indirimli olarak ve kampanyalı olarak fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Yüksek orandaki indirim oranları ile bütçeniz sarsılmadan ürünleri satın alabilirsiniz.

Body-Suite Modelleri

Model olarak düz, transparan ya da fantezi body suite modelleri bulunmaktadır. Body suite olarak sunulan ürünler, düz modeller olarak günlük kullanımlarda tercih edilmektedir. Bununla birlikte ise modellerin kullanım amaçlarına göre değişik model ve tasarımlarda satın alınabilmesi mümkündür diyebiliriz.  Modellerin kullanım amaçlarınıza ve zevkinize göre seçilebileceği şekilde farklı modeller bulunmaktadır. transparan olarak seçilmesini istediğiniz modeller, oldukça sık şekilde tercih edilen modeller olarak ifade edilebilir.

Body-Suite Kalitesi 

Bu ürünler diğer transparan ürünler gibi hassas olduğu için kumaş kalitesinin çok iyi olması gerekmektedir. Body suite kalitesi en kaliteli kumaşlar ile yapılarak kullanıcıların ise uzun süreli olarak kullanmalarına yardımcı olması gerekmektedir. Body suite istenilen modellerde kaliteli şekilde kumaşlar ile ve farklı tasarımlar ile zevkinize sunulmaktadır. Kaliteli oluşu uzun süreli kullanımların yanı sıra aynı zamanda istenilen ürünlerin tercih edilmesine de yardımcı olmaktadır. Bu ürünler fantezi severler için bu tarz ürünler sunmaktadır. Düz modeller ise günlük kullanımlar için oldukça rahattır.


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR