1

Erkek Boxer

Erkek boxer ve slip külot beylerin rahatlıkla kullandığı iç çamaşırlarındandır. Erkeklerde alt giyim iç çamaşırlarında iki çeşit vardır. Biri slip, diğeri ise ise boxerdır. Her ikisi de erkeklerin fizyolojik yapılarına göre uyarlanmış şekilde üretilmektedir.

Özellikle erkek boxer son zamanlarda erkekler arasında en çok tercih edilen iç çamaşırı haline gelmiştir.

Türkiye'de de son yıllarda çok revaçta olan boxerın tarihi geçmişi 1930'lu yıllara dayanıyor. O yıllarda 'jockey' modeli olarak çıkmış ve günümüzde de erkekler tarafından görsellik, rahatlık ve esneklik bakımından tercih edilen iç çamaşırlarından biri olmuştur. Özellikle genç erkekler tarafından tercih edilen erkek boxer modelleri gün geçtikçe tüm yaş grubundan erkeğin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Gerek yapısından, gerekse özel günler için de tasarlanıp, üzerindeki yazı ve görsellerle kişilerin tarzına göre seçim yapma şansı sunulmuştur.

Erkek boxer modelleri aynı zamanda esnek ve yumuşak dokuları sayesinde de spor yapmayı seven erkekler tarafından da beğeni toplamıştır. İç giyim sektöründe yer alan firmalar da müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerine yönelik erkek boxer modellerindeki ürün gamını her geçen gün genişletmiştir.

 

Erkek Boxer Modelleri


Erkek boxer modellerinin kullanımı rahattır. Vücudunuzu sarar ama sıkmaz, rahatsız etmez ve toparlanma yapmaz. Kendinizi içinde daha rahat hissedeceğiniz erkek boxerlarının yazılı, baskılı, penye, desenli, düz, ekoseli, düğmeli, torbalı, paçalı, likralı gibi birçok modelleri bulunmaktadır. Her kıyafet içinde ister jean ile ister kumaş pantolon ister kapri ile giyilebilecek şekilde tasarlanan erkek boxer modelleritüm mevsimlerde rahatlıkla kullanılabilir.

Her erkeğin dolabında iç giyim ürünleri arasında yer alan erkek boxer, çeşitli renk ve model seçeneklerine Nightlight web sitemizden de ulaşabilirsiniz.

  

Erkek Boxer Fiyatları

Erkek boxer fiyatları ürünün kumaş, kalite, model, tek veya paket halinde sunulmasına göre farklılık gösterir. Ürünlerin çeşitleri ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi edinmek ve ayrıca çeşitli indirim ve avantajlardan da yararlanmak için Nightlight web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Kapıda ödeme gibi size özel seçimlerle rahatlıkla alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR