1

Erkek Atleti

Erkeklerin atletleri farklı model ve tarzlarda satışa sunulabilmektedir. Tarza göre askılı olarak ya da kısa kollu olarak atlet türleri bulunmaktadır. Erkek atleti, kısa kol ya da sıfır kol olarak tercih edilebilmektedir. Bunun yanı sıra sporcu atleti tarzında atletlerde zevke göre tercih edilmektedir. 

Genellikle beyaz renkte olan atletler, tercih edilse de farklı renklerde de atlet türleri bulunmaktadır. Kışın özellikle kısa kol olarak atletler tercih edilmektedir. Erkeklerin hangi tarzlar ile rahat edebilecekleri kendi tercihlerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Düz modellerin olabileceği gibi desenli olarak atletlerde tercih edilmektedir.

Erkek Atlet Fiyatları

Atletler özelliklerine göre fiyat çeşitlerli gösterebilmektedirler. Erkek atlet fiyatları kişi tercihlerinin yanı sıra atletlerin model ve tasarımlarına göre fiyat farklılıkları göstermektedir. Aynı zamanda sıfır kol ya da kısa kol olarak değişen modellerde de fiyat farklılıkları olabilmektedir. 

Uygun ödeme koşulları ile atlet modellerine tarzınız dahilinde sahip olabilirsiniz. Atlet modelleri olarak özellikle kışın erkeklerin üşümemek adına içlerine giydikleri içlik olarak da ifade edilebilir. Bunun yanı sıra yazın yalnızca atlet giyerek rahat eden erkeklerde bulunmaktadır. İndirimli ve kampanyalı fiyatlar ile ürünlere sahip olabilmeniz mümkündür.

Erkek Atlet Modelleri 

Model olarak farklı model ve tasarımlarda satışa sunulan ürünlerdir. Erkek atlet modelleri, sıfır kol, kısa kol, desenli, desensiz, sporcu atleti olarak satışa sunulan modellerdir. Farklı tür ve modeller olarak satışa sunulur. İsteklere bağlı olarak alabileceğiniz ürünler vardır. 

Erkek atletleri, aynı zamanda çok amaçlı da kullanımı sağlanabilmektedir. Örnek olarak yazın sıcaktan bunalan erkekler desenli olarak atletleri giyip ferah bir şekilde dolaşabilmektedirler. Kumaşların kalitesi olarak en kaliteli atlet kumaşlarından imal edilmektedir.

Erkek Atleti Kalitesi

Erkek atletlerinin kaliteli olması oldukça önemli bir durumdur. Erkek atleti kalitesi olarak en kaliteli kumaşlar ile satışa sunulabilen ürünlerdir. Kumaş kalitesi teri emen ve hasta etmeyecek şekilde özel olarak tasarlanmış olan ürünlerdir. Aynı zamanda beyaz, siyah, desenli ya da desensiz olarak modellerde mevcuttur. Bu modeller en kaliteli atlet kumaşları ile imal edilip kullanıcıların zevkine uygun olarak satışa sunulmaktadır.


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR