X-Lady İç Çamaşırı

X-Lady kadın iç çamaşırı ürünleri, kadınların ihtiyaçlarını karşılarken aynı zaman da konforu da beraberinde getiriyor. Cemka Tekstil tarafında üretilen ve imalatı Türkiye’de gerçekleştirilen X-Lady ürünleri, kadınların külot, body, atlet, gecelik, fantezi iç çamaşırı ve sutyen ihtiyaçlarını karşılıyor. Eğer siz de X-Lady’in eşsiz iç çamaşırları ile iç uyumunuzu yakalamak istiyorsanız hemen seçeneklere göz atabilir, uygun fiyatlardan yararlanarak alışverişe başlayabilirsiniz.

X-Lady İç Çamaşırı Fiyatları

X-Lady kadın iç çamaşırları fiyatı, alınması tercih edilecek olan ürünlere göre değişkenlik göstermektedir. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan X-Lady, farklı modellerini farklı fiyat seçenekleriyle satışa sunmaktadır.

Oldukça geniş bir koleksiyon ile müşterileri ile buluşan X-Lady, kadın iç çamaşırlarını uygun fiyatlarla sunmaktadır. Eğer siz de X-Lady’nin kaliteli malzemelerle üretilmiş olan iç çamaşırlarına uygun fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız, sitemizde bulunan seçeneklere göz atabilirsiniz.

X-Lady İç Çamaşırı Modelleri

X-Lady geniş kadın iç çamaşırı koleksiyonu ve her gün yenilenen ürünleri ile Türkiye’de hizmet vermeye devam ediyor. Yurtdışına da üretim yapan X-Lady, Türkiye’de bulunan kadın müşterilerine külottan geceliğe, atletten bodylere, sutyenden fantezi iç çamaşırı ürünlerine kadar pek çok seçenek sunuyor. X-Lady’nin üretimini yaptığı ürünlerin modelleri kısaca şunlardır:

  • Dantelli, düz, şeffaf külot

  • Tanga

  • İp askılı külot

  • Fantezi külot

  • Renkli ve desenli külot

  • Renkli ve desenli sutyen takım

  • Dantelli ve düz atlet

  • Uzun kollu atlet

X-Lady İç Çamaşırı Kalitesi

X-Lady farklı tarzı ve tasarımları ile kadınların yıllardır beğenisini toplayan bir iç çamaşırı markası olarak sektörde yerini almaktadır. X-Lady’i sektörde öncü yapan, iç çamaşırı ürünlerinin yalnızca farklı tarzlarda üretilmesi değil; aynı zamanda kaliteli olmasıdır. Adından kalite ile bahsettiren X-Lady, üretimde kullanılan malzemelere dikkat etmekte ve birinci sınıf üretim malzemesi kullanmaktadır.

Kadın iç çamaşırı sektöründe öncü olan X-Lady, kaliteli ürünleri ile kadınların gözdesi olmaya devam ediyor. Yıpranmaya, aşınmaya ve çamaşır makinesinde yıkanmaya karşı oldukça dayanıklı olan X-Lady ürünleri sayesinde siz de iç çamaşırında uyumu, şıklığı ve zarafeti yakalayabilirsiniz. İç çamaşırında kalite deyince; X-Lady!