Sistina İç Giyim 

Sistina iç giyim markası, iç giyim ve fantezi ürünlerinin ağırlıklı bulunduğu bir markadır.

Birçok kadın çeyizine alacak iç giyim ve fantezi geceliklerin özenli, şık ve kaliteli olmasını isterler. Çeyiz setleri hemen giyilmeyeceği için, en önemli özelliğinin dayanıklı ve kaliteli olması gerekir. Her kadın, seksi kimliğini özellikle partnerlerine ve kendilerini ispat etmek ister. Fantezi giyim de çok farklı çeşitte modellerin olması nedeniyle, her kadının beklentisini karşılar.

Yalnızca fantezi gecelikler ile değil tayt, sütyen gibi evde işte, okulda, dışarıda sıklıkla giyilen iç giyim kıyafetleri, beden sağlığımızı koyacak şekilde konforlu rahat ve kaliteli olmalıdır. Sistina ürettiği kaliteli ürünler ve geniş model seçeneği ile her kesimden kadının ilgisini çeken bir markadır.

Sistina İç Giyim Çeşitleri

Sistina iç giyimde, her yaştan kadın için ; tayt modelleri, sutyen, ikili takımlar, korseler, fantezi gecelik, deri ürünler, kostüm kıyafetleri, jartiyer gibi bir çok ürün seçeneği, model ve renkleri mevcuttur. 

Sistina İç Giyim Modelleri 

Tayt; kadınların gündelik hayatta en çok tercih ettiği modellerden olan taytlar lohusalar için, hamileler için ve kadınlar için seçenekleri ve renkleri ile mevcuttur. 

Sutyen : Göğüslerimizin hoş ve güzel görünmesi için kıyafetlerimizin vazgeçilmezi olan sutyenler her göğüs yapısı ve şekline göre zengin model ve renk seçeneği ile bulunuyor. 

İkili takım ; Özellikle yazın hafifliği ile tercih ettiğimiz bu modeller dantelli, saten, penye, modelleri ile kadınlara farklı bir hava katar. Çok model ve renk seçeneği bulunur. 

Korse : Dış kıyafetlerinizin içinde eşit ve hoş bir görüntü sağlamak amacıyla kilo fazlalarımızı kapattığınız korseler, basen, göbek, tüm vücut seçenekleri ile her renkte mevcuttur. 

Fantezi Gecelik : Bakımlı hanımların gözdesi olan fantezi gecelikler yırtmaçlı, kısa, uzun, dantel, tül, şifon, saten gibi geniş ürün potansiyeline ve renklerine sahiptir. 

Deri ürünler : Seksiliğin tamamlayıcısı deri ürünler sıradışı modelleriyle farklı hava katacak bir çok modeli bulunuyor. 

Kostüm kıyafetleri : Fantazi geceleri için arayışta olan kadınlar için, hemşire, öğrenci, hizmetçi, polis kıyafeti gibi farklı üniforma tipi model ve renkleri bulunduruyor.

Vücut Çorabı : Çorabın en seksi hali olan vücut çorabı, tüm vücudunuzda sıkı ve transparan görüntüsü ile oldukça çekici görünebilirsiniz. Oldukça detaylı modelleri ve renkleri bulunur.

Sistina İç Giyim Fiyatları

Sistina giyim de her çeşit ürünün cebi sarsmayan, makul fiyata modelleri mevcuttur. Kalitesiyle fiyatının hakkını veren seksi kıyafetler ile kışkırtıcı olabilir, iç giyimde rahatlığın ve kalitenin keyfini çıkarabilirsiniz.