Nurteks İç Giyim Takım

Sutyen külot takımları her kadının ihtiyaç duyduğu temel eşyalardandır. Özellikle de evlenecek kadınlar çeyiz hazırlığı yaparken mutlaka birkaç farklı sutyen külot takımı satın alırlar. Tabi bu takıların hem estetik, hem kullanışlı, hem de gösterişli olması gerekmektedir. Nurteks sütyen külot takımı kadınların tüm bu ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde üretilmektedir. 

Nurteks sutyen külot takımı birden fazla renk ve model seçeneğine sahip. Tabi siyah ve beyaz gibi temel renkler olmazsa olmaz. Ayrıca farklı ask-i tipleri sayesinde de her zevke hitap edecek şekilde üretiliyor. Son derece sağlıklı kumaşlardan elde edilen bu ürünler terletmiyor ve sıkmıyor. 

Nurteks İç Giyim Takım Fiyatları

Nurteks sütyen külot takımı fiyatları, bu sektöre göre çok daha uygun. Üstelik son derece kaliteli malzemelerden üretilen bu modeller cildinizin dostu. Esnek kumaşı sayesinde tüm vücut tiplerine mükemmel uyan bu takımlar hem kredi kartı ile, hem de banka havale ve EFT'si ile satım alınabiliyor. İndirimli fiyatları sayesinde her kadının ilgisini çekiyor. 

Nurteks İç Giyim Takım Modelleri

Nurteks sütyen külot takımı modelleri arasında farklı askı tipi ve formu olanlar mevcut. Ayrıca bazı modellerde sutyen ve külotlar dantel detaylar ile daha estetik bir hale getiriliyor. Destekli ya da desteksiz şekilde tercih etmek mümkün. Her bedene uyan modeller sayesinde, vücudunuza tam oturan, sizi zarif ve estetik gösteren takımlara sahip olabilirsiniz. Ayrıca Nurteks sutyen takımları arasında askısız modeller de bulunuyor. Bu modelleri straplez elbiseleriniz ile kolayca kullanabilir ve gün boyu rahat edebilirsiniz. Şeffaf askılı ve yapışkan modeller de kullanım kolaylığı sağlıyor.