1 2 >

NBB Bayan İç Çamaşırı

İç giyim, kıyafetlerin içine giyilen organların gözükmesin engeller ve hijyenin sağlayan ince ve pamuklu kumaş içeren ince giysilerdir.

İç giysileri, rahat ve özenli olan kadınlar toplumda daha özgüvenli ve motiveli olurlar. Sürekli üzerimizde bulunan iç çamaşırları rahat hareket etmek ve varlığını hissetmemek için çok önemlidir. Örneğin, vücudumuz oturmuş bir külot; lastik kısımları kalçaya ve özel bölgeye zarar verebilir, kızartabilir, kan dolaşımını engelleyebilir. En çok da hareketinizi sınırlayabilir. O yüzden bol, sıkmayan, terletmeyecek, antibakteriyel ve anti alerjik iç giysiler tercih edilmelidir. Yalnızca iç giyim değil, fantezi giyim de çekici bir görünümün ve özellikle erkeklerin ilgisini çekmenin anahtarıdır. Fantezi gecelikler ile, hafif bir giysi hissi dolaşabilir, rahat bir uyku uyuyabilir ve oldukça seksi ve şık görünebilirsiniz.

NBB markası birçok ürün çeşidinde, kaliteli model ve içerik sunarak iç giyim sektöründe önemli bir yer elde etmiştir.

NBB Bayan İç Çamaşırı Çeşitleri

NBB, birçok model renk desen ve içeriği bakımlı hanımların zevkine sunar. Her kadının beğenebileceği farklı ve güzel ürünler sunarak şık bir görüntüye sahip olmanızı sağlar. NBB iç giyim, sabahlık, body, fantezi gecelik, sütyen, külot kombinezon, takım, korse gibi bir çok ürün çeşidi  bulundurur.

NBB Bayan İç Çamaşırı Modelleri 

Sabahlık : Genellikle bornoz görünümde olan sabahlıklar, özellikle ilk uyanıldığında tercih edilir. Birçok modeli bulunan sabahlıklar genellikle saten ve pamuklu kumaştan yapılmıştır. Her göze hitap eden modelleri ve renkleri vardır. 

Body: Genellikle giysilerimizin içinde tercih ettiğiniz bodylerin dantelli, göğüs dekolteli, askılı gibi birçok modeli vardır. 

Sütyen : Özellikle göğüs sarkması ve sağlığı açısından oldukça önemli olan sütyenler, Her göğüs tipine uygun olacak şekilde dolgulu dolgusuz bir çok model ve rengi bulunur. 

Külot : Özel bölgemizin, sağlığı açısından gerekli olan külotlar özellikle pamuklu kumaşlı, geniş kesim, dar kesim, yüksek bel gibi model ve renk seçeneği bulundurur. 

Takım : Genellikle külot ve sütyeni takım olarak giymek isteyen kadınların, tercih ettiği desen ve renklerin uyumlu olduğu birçok model ve renk çeşidi bulunur. 

Kombinezon : Genellikle iç gösteren elbiselerin içine giyilen kombinezonlar, iç göstermesine engellemek, duruş bozukluklarını gidermek için kullanılır. Bir çok renk, sade ve dantelli gibi modelleri vardır. 

Korse : Vücutta saklanmak istenen fazlalıkların, bölgesel ya da tüm olarak kapatan çeşitleri ve modelleri olan iç giysilerdir. 

Fantezi Gecelik : Seksi ve çekici bir görüntünün olmazsa olmazı olan fantezi gecelikler, tül, şifon, saten, dantel, kısa, yırtmaçlı, uzun, dekolteli gibi birçok renk ve model içerir. 

Çeyiz Seti : Evlenecek genç kızları da düşünen NBB iç giyim, birçok modeli takımlayarak set haline getirmiştir. Birçok renk ve ürün çeşidi mevcuttur. 

NBB Bayan İç Çamaşırı Fiyatları

NBB, uzun yıllardır kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerle iç giyim sektöründe adından oldukça söz ettiren bir firmadır. Her bütçeye uygun muhakkak ürün çeşidi bulabileceğiniz geniş ürün yelpazesi mevcuttur. Kaliteyi ve şıklığı uygun fiyatla sizlere sunar.