By Mecit Bayan Pijama

Pijama, bir deyişle; uyku elbisesidir. Uyurken rahat olabilmek, hafif kıyafetler giyebilmek, evin içinde rahat dolaşabilmek, rahat hareket edebilmek için pijama çok kullanılır. Günümüzde yaşlı, genç, kadın, erkek, çocuk herkesin aktif olarak giydiği ortak kıyafetlerden biridir. Pijamaların rahat olması, anti alerjik yapıda olması oldukça önemlidir. Vücuda oturmayan dökümlü bir kalıbı, rahat bir görünüşü olmalıdır. Pijama; birçok kumaştan yapılabilir ve birçok modeli vardır. By Mecit pijama giyim, pijama modelleri, kalıpları ve kumaşlarıyla çok tercih edilen markaların başında geliyor.

By Mecit Bayan Pijama Çeşitleri

Kadınlarda pijama takımı, sabahlık, gecelik, set şeklinde modeller bulunur. Erkekler için pijama takımları ve hamile ve lohusa pijama ve gecelik takımları, çocuk ve büyük beden için pijama takımları bulunur.

By Mecit Bayan Pijama Modelleri

Kadınlarda: Saten, penye, pamuklu kumaş olan pijamalar,  alt-üst takım, sabahlıklı, set olarak bulunuyor. İstenilen kumaşa göre kısa kollu uzun kollu modelleri bulunuyor. Ayrı olarak sabahlık yada sabahlık ve pijama takımı set olarak ta model olarak bulunuyor. Gecelik olarak ta pek çok model bulunuyor.

Erkeklerde: Yine erkeklerde de saten, penye, pamuklu kumaştan olan, yaz ve kış mevsimine uygun pijama modelleri bulunuyor. Erkeklerde de sabahlıklı pijama çeşidi de bulunuyor.

Hamile/lohusa: By Mecit pijama giyim ;ağırlıklı olarak hamile ve lohusaya hizmet veriyor. Doğum sonrası gecelik, hamilelikte ve lohusalıkta 2 parça rahat pijama çeşitleri bulunuyor. Özellikle, lohusalar için emzirme düğmeli pijamalar çok tercih ediliyor.

Çocuk: Çocuklar için de her yaşa ve her mevsime göre bir çok model bulunuyor. Çocuklar için özellikle pamuklu oluşu yazın teri emmesi, kışında sıcak tutması açısından çok avantajlı oluyor.

Büyük Beden: Beden sorunu yaşayan, kilolu bayanlar içinde bir çok model ve seçenek mevcuttur. Saten, penye, pamuklu kumaştan oluşan pijama, sabahlık ve set şeklinde modeller bulunuyor.

By Mecit Bayan Pijama Fiyatları

Seçilen modele ve mevsimsel pijamaya göre değişen fiyatlar her kitlenin alım gücünü karşılıyor. Modelde oldukça geniş ürün çeşidi bulunan pijamalar, kalitesiyle fiyatını fazlasıyla hakediyor. Son zamanlarda adından çok söz ettiren By Mecit pijama giyim kesinlikle tercih edilmesi gereken markalar arasına girdi.