Maxpera Giyim

İç giyim; Dış giyim kıyafetlerin içine giyilen, genellikle belli olmayan, konfor sağlayan giysilerdir. Gecelik ise, rahat bir uyku uyumak, uyku sırasında rahat edebilmek için tercih edilen kıyafetlere denir. 

Her insan gecelik ve iç çamaşırlarıyla rahat hareket etmek ve rahat bir uyku uyumak ister. Kadınların büyük bir çoğunluğu iç giyime oldukça önem verirler. Çünkü konforlu ve seksi iç çamaşırı, kadınların özgüvenini de artıracaktır. Bazı kadınlar, partnerlerine de hoş görünmek ister. Çünkü erkekler için seksi ve çekici görüntü çok önemlidir. Bu nedenle her kadın iç giyiminde özel kıyafetler tercih ediyor. İşte tam bu noktada maxpera iç giyimin en mükemmel modellerini, kaliteli tasarımlarıyla sizlere sunuyor. 

Maxpera Giyim Çeşitleri

Maxpera iç giyim firması her çeşit iç giyim modellerini sizlere sunuyor. Çeyizin için set takımlar, bayan ev giyim, gecelik, fantezi gecelik, büyük beden gecelik, iç çamaşırı, büstiyer ve jartiyer, korse, hatta erkek iç giyim ürün yelpazesi bile mevcut. 

Maxpera  Giyim Modelleri

Çeyiz için Setler :Çeyiziniz için;fantezi gecelik, penye gecelik, normal gecelik çeşitlerinin set haline getirilmiş olanıdır. Her genç kızın çeyizinde bulunması gereken takımlardandır. 

Bayan ev giyim : Evde rahat kullanım sağlayan bol gecelik, bol pijama takımları, sweetler gibi ev giyim ürünlerini kapsar. 

Gecelik :Rahat bir uyku için özellikle tercih edilen penye gecelikler kısa ve uzun modelleri ile günün yorgunluğunu alacak kadar hafif bir his sağlar. 

Fantezi Gecelik: Hem rahat hemde seksi olmak isteyen kadınların tercihi maxpera fantezi gecelikler oluyor. Tül detaylı, saten, şifon, uzun, kısa, dekolteli, dantelli modelleri ile oldukça sıradışı ve çekici görünebilirsiniz. 

Büyük beden gecelik: Kilo fazlaları olan kadınlar için de fantezi gecelik seçenekleri mevcut. Dantelli, tüllü, saten, uzun, kısa, dekolteli istenilen tür ve modelde bulmak mümkün. 

İç çamaşırı : Kadınların en rahat hareket etmesini sağlayan külot, atlet ve sutyen modelleri bulunuyor. Tanga külot, geniş külot, normal külot, her türlü göğüs ölçüsüne göre dolgulu ve dolgusuz sutyenler var. Oldukça kaliteli ve pamuk ürünler sizde yok hissi uyandıracak. 

Büstiyer ve jartiyer: Fantezi geceliklerin tamamlayıcıları olan büstiyer ve jartiyer her renk ve farklı modelde Maxpera tarafından sizlere sunuluyor. 

Korse : Kilo yada bölgesel yağ problemi olan bayanların ihtiyacı olduğu bölgeye göre giyerek kıyafetlerin içinde kusursuz görünmesini sağlayan korseler, kıyafetlerde belli olmaması sebebiyle çok kurtarıcı oluyor. 

Erkek iç giyim : Sadece bayan için üretim sağlamayan marka erkek içinde envai çeşit boxer modelleri sunuyor. 


Maxpera Giyim Fiyatları

Maxpera da her kesimden kadına ve erkeğe binlerce çeşit sunuyor. Cebe kolaylık sağlayan fiyatları ve kaliteli kumaşları ile Maxpera iç giyim firması beklentinin çok üstünü karşılayacak gibi duruyor.