Maranda Gecelik

Fantezi giyim kadınların ilgi odağı olan bir konu. Her kadın kendi bedenine uygun en az bir tane fantezi geceliği ve iç çamaşırı olsun ister. Üstelik evlenecek genç kızlar çeyizlerinde renk renk fantezi giyim ürünlerime yer verir. Maranda gecelikler de kadınların hu anlamda ihtiyacını karşılayabilecek ürünler. Hem dokusu, hem de teniyle büyüleyen bu gecelikler kumaş anlamında da oldukça kaliteli. 

Maranda gecelikler yüzde 92 pamuk, yüzde 8 likra içeriyor. Böylelikle terletmiyor ve hemen her bedene uyuyor. Ben, etek ve göğüs kısmında bulunan danteller ürüne ayrıca estetik bir hava katıyor. Fantezi giyim ürünlerime göre çok daha uygun fiyata olan Maranda gecelik modellerinde derin göğüs ayrıntısı olanlar da bulunuyor. Hatta tam bir abiye edasında, upuzun ve oldukça estetik olanları da tercih edebilir ve dolabınızda farklı bir gecelik alternatifine de yer verebilirsiniz. 


Maranda Gecelik Fiyatları

Maranda gecelikler en çok tercih edilen siyah, beyaz, krem, kırmızı renklerde üretiliyor. Ancak tüm bunların dışında kalan bordo, lila, lacivert renkleri de bulunuyor. Göğüs ayrıntısında saten ve parlak kumaşlar kullanılan gecelikler son zamanların en çok tercih edilen modelleri arasında yer alıyor. Ayrıca safi dantel olarak hazırlanan siyah, beyaz ve ten rengi gecelikler de hanımların ilgisini çekiyor. Tüm bu gecelik modellerine çok uygun rakamlara siteden ulaşabilirsiniz. 

Maranda Gecelik Modelleri

Maranda fantezi gecelikler arasında destekli sutyen ayrıntısı olanlar da bulunuyor. Üstelik bu geceliklerin pek çoğunda alt çamaşırlar da kombine dahil ediliyor. Terletmeyen kumaş tipi sayesinde gün boyu rahatsız etmeden kalabiliyor. Vücut formuna göre daha salaş ve tek bir elbise şeklinde üretilen Maranda gecelikler de bulunuyor. Tabi bu modellerde de iç takım kombine dahil ediliyor. 


Maranda Gecelik Kalitesi

Maranda gecelikler sıradan geceliklerin dışında, daha tarz ve estetik olmak isteyen hanımların tercihi oluyor. Siteden yapacağınız Maranda Gecelik alışverişleriniz için kredi kartı kullanabilir, EFT ya da havale yapabilirsiniz. Dantel işçiliği ve saten ayrıntılarının kullanımı her hanımın zevkine uygun tasarlanıyor. Uzun yıllar severek kullanacağınız bu geceliklere sizler de çok uygun rakamlara sahip olabilirsiniz.