Feyza Pijama Sabahlık

Pijama; uykuda giyilen bir çeşit kıyafettir. Pijamanın rahat kesim olması, vücuda oturmayıp dökümlü yapıda olması, kişinin içinde rahat etmesi, kumaşın hafif, terletmez, üşütmez olması oldukça önemlidir. Pijama sadece uykuda değil, ev içerisinde aktif hareket ederken de kullanıldığı için, insan üzerinde ağırlık yaratmaması ve rahat olması gerekir. Birçok pijama modeli mevcuttur. Genellikle iki parça olan pijama türleri, tercih edilir. Birçok kumaş çeşidinden üretilen pijamanın, antialerjik olması, pamuklu kumaş içermesi oldukça önemlidir.

Feyza pijama giyimi; Günümüzde en çok tercih edilen kumaş ve modelde, pijama kıyafetleri ile sektörde çok tercih edilen bir markadır.

Feyza Pijama Sabahlık Çeşitleri

Kadın ve hamile/lohusa kategorisine ait iki parça ve üç parçalı pijama takımı modelleri bulunur. Feyza pijama giyimi, özellikle hamile ve lohusa kadınlar için oldukça tercih edilir.

Feyza Pijama Sabahlık Modelleri

Kadınlar : Kadınlarda özellikle yaz için ; şortlu, askılı, kısa kollu iki parçalı pijama modelleri bulunur. Kumaşları genel olarak saten, penye ve pamuklu kumaşlardır.

Kadınlarda kış için; uzun kollu pijama takımı, sabahlıklı pijama takımı, yalnızca sabahlıklı modelleri bulunur. Kumaş olarak genellikle ; penye, pamuklu ve polar kumaş çeşitleri bulunur. İki parçalı ve üç parçalı pijama takımları bulunur. 

Hamile/Lohusa : Hamilelerin rahat uyku uyuyabilmeleri ve hareket edebilmeleri için karnınızı sıkıştırmayan, rahat formda pijama  takımları bulunur. Yaz ve kış modelleri bulunur ve saten, pamuklu, polar, penye kumaşlar vardır. İki parça yada üç parçalı model ve çeşitleri mevcuttur. 

Lohusalar için özellikle doğum sonrası gecelik ve emzirme döneminde, üst düğmeli formda pijama takımları bulunur. Kumaş olarak saten, pamuklu, penye ve polar kumaş şeklinde pijama takımları bulunur. Sabahlıklı yada iki parçalı alt-üst takım, şeklinde olabilir. Yaz ve kış için, bir çok modeli bulunur.

Feyza Pijama Sabahlık Fiyatları

Özellikle hamileler ve lohusalar tarafından sıkça tercih edilen Feyza pijama giyimi, makul fiyatlı ve kaliteli ürün skalasından oluşur. Bir çok ürün çeşidi ve modelini, uygun fiyata müşterisine sunar. Fiyatı kalitesini, sorunsuz karşılar. Her kesimden insan, gönül rahatlığıyla tercih edebilir.