1

Elawin Fantazi Giyim

Seksi ve fantezi giyimin öncü markalarından olan Elawin geniş ürün yelpazesiyle, oldukça popüler bir markadır. Kadınlar; rahat kıyafetler giymeyi sevdikleri gibi görünümleriyle de çekici ve kışkırtıcı güzellikte olmayı isterler.

Seksi olmanın yanı sıra, farklı modellerle partnerlerinin hafızasını kazanmak isterler. Çünkü her erkek için, kadınlarda bulunması gereken en önemli özelliklerden biri seksi ve çekici olmalarıdır. Kadınların seksi ve kışkırtıcı taraflarını ortaya koyan, Elawin tasarımları ve çok model ve ürün çeşidini müşterilerine sunuyor.

Elawin Fantazi Giyim Çeşitleri

Elawin müşterilerine ; fantezi gecelik, fantezi karakter kostümleri, vücut çorapları, babydollar, jartiyer, latex gibi modeller ve ürünler sunuyor.

Elawin Fantazi Giyim Modelleri

Fantezi gecelik: Kadınların özellikle özel günlerinde, en çok tercih ettikleri modellerden biri fantezi geceliklerdir. Tüllü, şifon, saten, transparan, yarı transparan, kısa, uzun, dantelli, askılı gibi modelleri mevcuttur. Fantezi geceliklerin, her rengi ve her modeli mevcuttur.

Fantezi Karakter Kostümleri: Fantezi giyim severlerin en çok kullandığı modellerden biridir. Bazı meslek dalları, film karakterleri , üniformalar dan esinlenerek hazırlanmış seksi iç giyim kıyafetleridir. Hemşire kıyafeti, hizmetçi kıyafeti, melek kıyafeti, noel  kıyafeti, şeytan kıyafeti, öğrenci kıyafeti gibi modelleri vardır. Genellikle erkeklere en çok çekici gelen modellerdendir.

Vücut Çorapları: Ayak ucundan boyuna kadar vücudu sımsıkı saran transparan oldukça seksi görünen çoraplardır.

Babydoll: Göğüs hizasından aşağı doğru inildikçe genişleyen ve ön kısmı açık olan seksi bir tanga ile tamamlanan fantezi geceliklerden biridir.

Jartiyer: Seksi çorabın bikini bölgesin aşağısına kadar uzun olması ve bel hizasına tutturulması ile oldukça çekici bir görüntü sunam jartiyerler, bayanların en çok kullandığı çorap türleridir.

Latex Takımlar: Deri görünümleri sebebiyle oldukça seksi görünen latexler genellikle büstiyer, jartiyer ve tangadan oluşan set şeklinde satılıyor. Kadınlara oldukça seksi bir hava katar. 

Elawin Fantazi Giyim Fiyatları

Elawin tasarımları çok kaliteli malzemeler kullanılmasına rağmen oldukça makul fiyatlara satılmaktadır. Belirlediğiniz fiyat aralığında mutlaka bir ürüne ulaşmanız mümkün. Elawin ürünlerini oldukça uygun bütçeyle alabilir, seksi ve çekici kıyafetlerinizle kendinize olan güveninizi artırabilirsiniz.