Cottonhill İç Giyim

Fantezi giyimin vazgeçilmez parçalarından biri de külot sutyen takımları her kadının ilgisini çekiyor. Bu takımlar hem kıyafetlerin, hem geceliklerin altında kullanılabiliyor. Önemli olan bu takımların vücudu sıkmaması ve estetik bir görüntü oluşturması. İşte Cottonhill külot sutyen takımı tam anlamıyla bu taleplere yanıt veriyor. Üstelik mükemmel tonları ile hemen her kadının dolabında bulunması gereken bir parça. 

Cottonhill külot sutyen takımı dantel ayrıntılar ile işlenmiş oldukça özel bir parça. Hem sutyenin, hem de külotun arkasında kusursuzca işlenmiş dantel parça bulunuyor. Danteli ürüne bağlayan ip şeritler ise ürüne bambaşka bir hava katıyor. Üstelik pamuklu ve yumuşak bir kumaştan elde edildiği için de asla giyen kişiye rahatsızlık vermiyor. Ürün saatlerce vücutta kalsa dahi asla terletmiyor ya da rahatsızlık vermiyor.

Cottonhill İç Giyim Fiyatları 

Cottonhill külot sutyen takımları, piyasadaki diğer ürünlere nazaran çok daha kaliteli ve uygun fiyatta. Özellikle çeyiz hazırlığı yapan hanımların bütçesini sarsmayacak olan bu ürünler her kadının sahip olmak isteyeceği takımlar. Gerek günlük yaşantıda, gerekse özel zamanlarsa kullanılacak hayli şık ve kaliteli ürünlerin ekonomik rakamlara satışta olması memnuniyeti de artırıyor. Siteden bu ürünleri hem havale, hem EFT, hem de kredi kartı yöntemi ile satım alabilirsiniz. 

Cottonhill İç Giyim Modelleri

Cottonhill külot sutyen takımları yalnızca 0 beden üretilmiyor. Çünkü bu ürünün 75, 80, 85 ve 90 ölçüleri bulunuyor. İki parça şekline üretilen ürün, tamamen hijyen kuralları gözetilerek hazırlanıyor ve paketleniyor. Ürünler denendikten sonra değiştirilemediğinden ya da iade edilmediğinden hanımlar tam bedenine göre satın alabiliyor. Esnek yapıları sayesinde sıkmayan rahat bir forma sahip bu ürünler, başka hiçbir yerde bulunamayacak estetik ayrıntılar ile hazırlanıyor. 

Cottonhill İç Giyim Ürün Kalitesi 

Farklı bedenlerde üretiliyor olmalarının yanında esnek bir kumaşa ve farklı renklere de sahip olan bu ürünler, hareket kabiliyetini sınırlamıyor. Bu takımların siyah ya da beyaz olanları, dekolteli elbise ya da gece kıyafetlerinin altında da kullanılabiliyor. İster etek, ister elbise ya da pantolon olsun, bu ürünler iz yapmayan kaliteli kumaşlardan elde ediliyor. Dilerseniz takımınızı farklı renklerde tercih edebilir ve kendi kombininizi oluşturabilirsiniz.