1

Anıl İç Giyim

İç giyim ; dışarıdan belli olmayan, dış kıyafetlerimizin içine giyilen, konfor sağlayan, özel organlarımızın hijyenini sağlamak amacı ile giyilen iç giysilerdir. Gün içerisinde, vücutta en çok kalan giysi çeşidi iç çamaşırlardır. Sıkmayan ve terlemeyen iç çamaşırları ile, rahat bir gün geçirebilirsiniz. Bu sebeple, iç giysi seçimi oldukça önemlidir. Mutlaka konfor sağlayacak ürünler tercih edilmelidir. Kadınlar rahat çamaşırlar tercih ederken, bir yandan da şık olmak isterler. Kadınlar görsel olarak da kendilerini tamamlayan kıyafetler giymeyi tercih ederler. Anıl giyim günümüzde, hem kaliteli ürünler hem şık iç giyim yelpazesi ile, özenli kadınların popüler markalarından biri haline geldi.

Anıl İç Giyim Çeşitleri

Anıl giyim, bir çok ürün ve modeli içinde barındıran bir firmadır. Kadınlar için; Ev giyim takım, sütyen, dikişsiz korse, kombinezon, jüpon,body/atlet, hamile /lohusa, termal ürünler bulunur. Erkekler içinse, atlet, içlik ve boxer bulunur. 

Anıl İç Giyim Modelleri

Ev Giyim: Kadınların evde rahat giyinmesi için, bol kıyafetler, bol pijama takımları, bol gecelikler  gibi ürünler bulunur. 

Takım: Genellikle uyumlu olması için tercih edilen sütyen ve külot takımları bulunur. 

Sütyen: Göğüslerin dış kıyafetlerden belli olmasını engellemek, göğüslerin sarkmasını engellemek, göğüsü dış etkenlerden korumak amacıyla  sütyen kullanırız. Küçük göğüse göre, büyük göğüslere göre, sarkık göğüslere göre birçok model çeşidi bulunur. Kişi kendi göğüs yapısına göre sütyenini seçebilir. 

Külot: Genital bölgemizin, dış kıyafetlerden belli olması ve hijyenik açıdan korunması için kullanırız. Dikişli, dikişsiz, geniş kesimli, dar kesimli, tanga, ipli tarzda külotlar bulunur. 

Dikişsiz korse: Korseler, vücutta fazlalık bulunan bölgelerin ince görünmesini sağlamak için kullanılır. Her bölgeye göre, özel korse bulunduğu için hangi bölgede fazlalık varsa o bölge için korse seçilir, ve kıvrımlı bir görüntü sağlanır. 

Body, atlet: Genellikle kıyafetlerimizin içine  göğüs dekoltesini kapatmak, terimizi emmesi için kullanılabilir. 

Hamile /lohusa: Rahat bir hamilelik geçirebilmek için, konforlu ürünler seçilmelidir. Anıl, iç giyimin hamile ve lohusa üzerine bir çok gecelik, sütyen, body, külot ürünleri bulunmaktadır. 

Termal: Kışın tercih edilen bu ürünler,  vücudu ısıtacak pamukla yapılan oluşmuştur. 

Erkek iç giyim: Erkekler için atlet, boxer ve kışın ısınmak için içlik ürünleri ve modelleri mevcuttur. 

Anıl İç Giyim Fiyatları

Fiyatları kesinlikle cebe uygun miktarlardır. Cebi sarsmaz ve çok kalitelidir. Her fiyata  göre, ürün ve modeller bulunur. Çok konforlu ürünler sunan, Anıl iç giyim kesinlikle tercih edilmesi gereken bir markadır.