Anastasia 

Günümüzde kadınlar, fantezi giyime oldukça önem vermeye başladı. Giyildiğinde kendini oldukça öz güvenli ve rahat hissettiren fantezi giyimi; değişik tarz ve modelleri ile çekiciliğin kapılarını kadınlara açıyor. Yalnızca kendileri için fantezi giyimi tercih etmeyen kadınlar; partnerlerinin hoşuna gitmek ve onları etkileyebilmek için seksi, dekolteli ve transparan geceliklere özel ilgi duruyor. Anestasia iç giyim markası, bir çok tasarımı ile kadınların kendini kusursuz hissetmesini sağlıyor. Bir çok ürün yelpazesi olan bu marka, yalnızca zayıf kadınlar için değil, balık etli tabir edilen kilolu bayanlarında çekici görünmesi için bir çok çeşit model seçeneği sunuyor.

Anastasia Ürün Çeşitleri 

Anastasia iç giyim; fantezi iç giyim, büyük beden fantezi iç giyim, fantezi külot çeşitleri ile müşteriye birçok istenen her renkte seksi gecelikler sunuyor. Kaliteli kumaş içeriğiyle kadınlar tarafından oldukça tercih eden bir çok model vardır. 

Anastasia Ürün Çeşitleri ve Modelleri

Fantezi iç giyim:  Uzun, kısa, dantelli, tüy detaylı, şifon gecelikler, jartiyer-büstiyer-tanga setleri, saten gecelikler, babydollar  muhteşem gösterişli dekolteleri ile her renk ve modelde mevcuttur. Göğüs dekoltesi, bikini dekoltesi, bacak dekoltesi ve sırt dekoltesi modelleri ile kadınları çekicilikte zirveye taşıyor. 

Büyük beden fantezi iç giyim: Anastasia iç giyim yalnızca zayıf kadınları değil, balık etli kadınları da düşünmüş. Kiloları kusursuz ve kapatarak, kıvrımlı hatları ortaya çıkaran model, ve dekolteler muhteşem renk seçenekleri ile kışkırtıcı bir görünüş sağlıyor. 

Fantezi külot: Dantelli, ipli, fırfırlı, kalça detaylı birçok modeli olan külotlar, kadınlar tarafından çok fazla tercih ediliyor. Yalnızca kendilerinin değil, partnerlerinin de çok hoşuna gidiyor. Tanga ve g-string modelleri de vardır. Tanga ve g-stringler, oldukça seksi ve çekicidir. Ve her kıyafetin içine belli olmadığı için çok rahat giyilebilir.

Anastasia Ürün Fiyatları

Fantezi ürünlerinde oldukça takdir toplayan Anastasia iç giyim, üstün performans kalitesi ve uygun fiyatla herkesin rahatça alabileceği bütçede fiyatlara sahiptir. Hemen hemen her fiyata uygun çok çeşit modeller mevcuttur. Her kadının dolabında olması gereken bu detaylara bütçenizden çok ödün vermeden sahip olabilirsiniz.